70 ‘li yıllardan günümüze kadar gelen ikinci kuşak sektör deneyimimizle başlayan ticari serüvenimiz…

 

Botem Gıda, 1997 yılında İstanbul ‘da Rami Toptancılar Merkezinde gıda tedarik hizmeti ile Ev Dışı Tüketim (e.d.t) sektörüne müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda sağlıklı ve akılcı hizmetiyle iş ortaklarının çıkarları da düşünülerek paylaşımcılık ruhunu yansıtmayı başarabilmiş bir şirkettir. 2004 yılında şirketin daha aktif olabilmesi ve hizmet kalitesinin sahaya yansıtılması için Bayrampaşa Mega Center Gıda Merkezinde faaliyetine devam etmeye karar verilmiştir. Geçiş sürecinde çalışma ortaklığının sürekliliği için sektörde lider firma ve markalarla çözüm ortaklıklarımız sürmekte, gücünün çalışma ortaklarıyla birlikte daha büyük hedeflere ulaşabileceği düşünüldüğünde, çalışma ve çözüm ortaklığını üstlendiğimiz müşterilerimiz ile birlikte daha istikrarlı büyüme ivmesine değer katan BOTEM GIDA, gerek lojistik gerekse müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını hızlandırma kararı almıştır.     

 

DEĞERLERİMİZ; Günümüz ticari değişim ve gelişim sürecinde farklı değerleri de göz önüne alarak sektörün temel ihtiyaç ve beklentilerini tespiti yolunda etkin çözüm önerilerinin paylaşımı, e ticaret ortamında daha fazla kitleyi bilgilendirip istifade etmesini sağlamak.

 

SAĞLIKLI SATINALMA;  Güncel piyasa şartları ve kurallarına en uygun zamanda sezon geçişleri ve bu süreçteki dalgalanmayı sübvanse edip, potansiyel değerlerin korunması için uygun teklifin hedef kitleye ulaştırılmasını sağlayıp, çözüm odaklı müşteri memnuniyeti önceliğinin korunması.

 

GÜVENE dayalı etik ticaretin daha verimli olabilmesi için fedakarlık ve hizmet kalitesini artırmak adına tüm önerileri, teklifleri, fikirleri önemseyip uygun zemin ve şartların oluşmasını  sağlamak.

 

ALTERNATİF ÜRÜN SEÇENEKLERİ; Çalışma ortaklarımızın ürün ve stok yönetimini takip edip, kalitesinden taviz vermeyen üreticiler ile arasındaki köprünün, daha uzun ticari ilişkilerin devamı için gerçekçi  fiyat, hesaplı, alternatif yönlendirmelerle doğru alım yolundaki süreci kısaltmak.

 

OPSİYONLU FİYAT ARALIĞI; Potansiyel çalışma ortaklığımızın gereği olan fiyat yapılandırması her iki tarafın çıkarları doğrultusunda ürün, fiyat, kalite ve süre çemberinde mevcut stok oranında destek ve yönlendirmelerin yapılması.

 

SATIN ALMA DANIŞMANLIĞI; İhtiyaçlar doğrultusunda çalışma ortaklarımızın ürün oluşturmaktaki tamamlayıcı unsur görevini üstlenen sektör dışı olarak adlandırılan tüm tedariklerini, talep edilen ürün ve hizmeti organize ederek ar-ge biriminin aktif çalışmasıyla memnuniyeti arttırmak.

 

Tüm bu sürçte edindiğimiz tecrübemizi sizlerle paylaşıp birlikte kazanmak istiyoruz.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR